Menu

Kontakt

Sídlo společnosti

F TRUCKS a.s.
Na Moráni 1750/4
128 00 PRAHA 2 - Nové Město
IČO: 06582001 | DIČ: CZ06582001

Tel.: +420 315 315 820
E-mail: ftrucks@ftrucks.cz

Provozovna

F TRUCKS a.s.
V Oblouku 731
252 43 Průhonice
Po – Pá: 8:00 – 16:00

Tel.: +420 315 315 820
E-mail: ftrucks@ftrucks.cz

Truck servis

F TRUCKS a.s.
Všechromy 103
251 63 Strančice
Po – Pá: 7:30 – 15:30

Tel.: +420 739 509 652
E-mail: truck.servis@ftrucks.cz

Silvie Skotnicová
Asistentka vedení společnosti
Tel.: +420 315 315 820
Mob: +420 731 516 230
E-mail: silvie.skotnicova@ftrucks.cz

Jan Veselý
Marketing & PR manažer
Mob: +420 736 796 208
E-mail: jan.vesely@ftrucks.cz

 

 
Prodej nových vozidel

Radek Bělohlávek
Obchodní zástupce
region Praha, západní Čechy, severní Čechy
Tel.: +420 732 929 443
E-mail: radek.belohlavek@ftrucks.cz 

Petr Sluka
Obchodní zástupce
region Středočeský kraj, Jihočeský kraj
Tel.: +420 774 000 700
E-mail: petr.sluka@ftrucks.cz

Richard Husch
Obchodní zástupce
region východní Čechy, kraj Vysočina, Liberecký kraj
Tel.: +420 737 454 060
E-mail: richard.husch@ftrucks.cz

Marek Světnický
Obchodní zástupce
region Morava
Tel.: +420 739 509 984
E-mail: marek.svetnicky@ftrucks.cz 
 
Poprodejní služby

Petr Pitliak
Ředitel poprodejních služeb
Tel.: +420 604 224 512
E-mail: petr.pitliak@ftrucks.cz 

Petra Kovaříková
Manažer náhradních dílů
Tel.: +420 739 509 985
E-mail: petra.kovarikova@ftrucks.cz 

Pavel Pochop
Specialista pro záruky a servisní smlouvy
Tel.: +420 777 268 575
E-mail: pavel.pochop@ftrucks.cz 

Jan Karnolt
Trenér technických dovedností pro servisní síť
Tel.: +420 602 348 031
E-mail: jan.karnolt@ftrucks.cz

Bořivoj Havlena
Technik DEMO vozidel, školitel jízdy
Tel.: +420 602 345 864
E-mail: borivoj.havlena@ftrucks.cz 

Ivan Janda
Prodejce náhradních dílů, skladník
Strančice
E-mail: ivan.janda@ftrucks.cz

 
TRUCK SERVIS - Strančice

Miroslav Buchla
Vedoucí servisu Strančice
Tel.: +420 778 488 441
E-mail: miroslav.buchla@ftrucks.cz

Tomáš Karas
Příjem oprav servis Strančice
Tel.: +420 739 509 652
E-mail: truck.servis@ftrucks.cz

Martin Šťastný
Příjem oprav servis Strančice
Tel.: +420 604 197 201
E-mail: martin.stastny@ftrucks.cz

Zdeněk Kroužek
Vedoucí skladu náhradních dílů servis Strančice
Tel.: +420 739 509 650
E-mail: parts@ftrucks.cz

 

 

Autorizované servisy v ČR – provozovny zde